Programma
De vastgestelde wedstrijden van de afdelingen veld- en zaalvoetbal.
19-03-2024
Aanvang | Veld | Thuisteam | Kleedkamer | Uitteam | Kleedkamer | Scheidsrechter | Soort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | Volendam (rkav) 3 | Argon 2 | R. (Rik) Bol | Beker |
20-03-2024
Aanvang | Veld | Thuisteam | Kleedkamer | Uitteam | Kleedkamer | Scheidsrechter | Soort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | Hertha O23-1 | 1 | Argon O23-2 | 3 | M. (Marcel) Roeleveld | Regulier |
22-03-2024
Aanvang | Veld | Thuisteam | Kleedkamer | Uitteam | Kleedkamer | Scheidsrechter | Soort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | KDO sv 35+2 | Argon 35+1 | Regulier | ||||
20:30 | Veld 6 A | Argon 35+1 | Nautilus afc 35+1 | Regulier | |||
21:30 | RODA '23 Rksv 35+2 | Argon 35+1 | Regulier | ||||
22:00 | Veld 6 A | Argon 35+1 | SCPB'22 35+2 | Regulier | |||
22:00 | Veld 2-hoofdveld B | Argon 35+2 | FC Weesp 35+4 | Regulier | |||
20:30 | Hertha 35+2 | Argon 35+2 | Regulier | ||||
21:00 | Veld 2-hoofdveld A | Argon 35+2 | RODA '23 Rksv 35+1 | Regulier | |||
21:30 | Abcoude fc 35+1 | Argon 35+2 | Regulier | ||||
20:00 | Veld 2 A | Argon 35+3 | FC Weesp 35+6 | Regulier | |||
20:30 | NiTA 35+1 | Argon 35+3 | Regulier | ||||
21:00 | Veld 2 B | Argon 35+3 | CSW 35+1 | Regulier | |||
22:00 | Legmeervogels 35+1 | Argon 35+3 | Regulier | ||||
20:00 | Phoenix veld 1 | Argon 1 (zaal) | TOB Rksv 4 (zaal) | Regulier | |||
19:00 | Kampong 1 (zaal) | Argon 2 (zaal) | Afgeschermd | Regulier | |||
20:10 | DESTO 35+1 (zaal) | Argon 35+1 (zaal) | Regulier |
23-03-2024
Aanvang | Veld | Thuisteam | Kleedkamer | Uitteam | Kleedkamer | Scheidsrechter | Soort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 | FC Aalsmeer 1 | Argon 1 | V.C. (Vincent) Roeleveld (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter) | Regulier | |||
12:00 | Valleivogels 2 | 06 - Kleedkamer 6 | Argon 2 | 01 - Kleedkamer 1 | M. (Mohamed) Hibatullah | Regulier | |
14:30 | Veld 3 | Argon 3 | 03 | NiTA 2 | 07 | S. (Serge) Zuidinga | Regulier |
12:30 | OSV 3 | Argon 4 | Regulier | ||||
14:30 | Veld 4 | Argon 6 | 04 | SCW 3 | 08 | G.J. (Gerard) Konincks | Regulier |
14:30 | Veld 2 | Argon 7 | 05 | ASV Arsenal 6 | 09 | Afgeschermd | Regulier |
14:00 | CSW 5 | Argon 8 | Regulier | ||||
12:00 | Veld 1 | Argon O23-1 | 12 | Swift O23-1 | 01 | R.J. (Robert) de Goede | Regulier |
14:30 | Veld 1 | Argon O23-2 | 10 | OSM '75 O23-1 | 06 | J.M. (Hans) Klijn | Regulier |
14:30 | vv Zwanenburg O23-1 | Argon O23-3 | Regulier | ||||
10:15 | Veld 3 | Argon JO17-1 | 02 | FC Lisse JO17-1 | 07 | Afgeschermd | Regulier |
12:00 | vv IJmuiden JO15-1 | Argon JO15-1 | Oefen | ||||
10:45 | Zuidoost United JO13-2 | Argon JO13-2 | Oefen | ||||
10:30 | RODA '23 Rksv JO12-3 | 22 | Argon JO12-2 | 25 | Regulier | ||
09:00 | Kockengen JO10-1 | Argon JO10-1 | Oefen | ||||
09:00 | vv Maarssen JO10-2 | Argon JO10-2 | Oefen | ||||
08:45 | Veld 3 A1 | Argon JO10-4 | 01 | Jonathan MO10-1 | 09 | A.A.M. (Angélique) de Roos (Spelbegeleider) | Regulier |
09:00 | Veld 1 | Argon JO9-1 | Toernooi | Toernooi | |||
09:00 | Veld 3 B | Argon JO7 mini's | trainen | Training |
25-03-2024
Aanvang | Veld | Thuisteam | Kleedkamer | Uitteam | Kleedkamer | Scheidsrechter | Soort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17:45 | Legmeervogels JO9-1 | Argon JO9-1 | Regulier |
27-03-2024
Aanvang | Veld | Thuisteam | Kleedkamer | Uitteam | Kleedkamer | Scheidsrechter | Soort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | Veld 3 | Argon 7 | 07 | Swift 9 | 08 | Regulier | |
21:30 | RKAVIC 1 (zaal) | Argon 1 (zaal) | J. (Jacques) de Vink | Regulier |
28-03-2024
Aanvang | Veld | Thuisteam | Kleedkamer | Uitteam | Kleedkamer | Scheidsrechter | Soort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | Volendam (rkav) 2 | Argon 2 | D.R. (Davey) Bone | Regulier |
30-03-2024
Aanvang | Veld | Thuisteam | Kleedkamer | Uitteam | Kleedkamer | Scheidsrechter | Soort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | Kolping Boys 1 | Argon 1 | Beker | ||||
12:15 | Hooglanderveen O23-2 | Argon O23-4 | Regulier |
05-04-2024
Aanvang | Veld | Thuisteam | Kleedkamer | Uitteam | Kleedkamer | Scheidsrechter | Soort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | Hoofdveld SCPB'22 A | Argon 35+1 | SCPB'22 35+2 | Regulier | |||
20:30 | RODA '23 Rksv 35+2 | Argon 35+1 | Regulier | ||||
21:00 | Hoofdveld SCPB'22 B | Argon 35+1 | KDO sv 35+2 | Regulier | |||
22:00 | Nautilus afc 35+1 | Argon 35+1 | Regulier | ||||
22:00 | Veld 1 B | Argon 35+2 | Hertha 35+2 | Regulier | |||
20:30 | Abcoude fc 35+1 | Argon 35+2 | Regulier | ||||
21:00 | Veld 1 A | Argon 35+2 | RODA '23 Rksv 35+1 | Regulier | |||
21:30 | FC Weesp 35+4 | Argon 35+2 | Regulier | ||||
20:00 | Veld 1 B | Argon 35+3 | NiTA 35+1 | Regulier | |||
21:00 | FC Weesp 35+6 | Argon 35+3 | Regulier | ||||
21:30 | Veld 1 B | Argon 35+3 | Legmeervogels 35+1 | Regulier | |||
22:00 | CSW 35+1 | Argon 35+3 | Regulier | ||||
21:05 | SV Hattrick Haarlem 3 (zaal) | Argon 1 (zaal) | H.P. (Harold) Ramjiawansingh | Regulier | |||
20:00 | Phoenix veld 1 | Argon 35+1 (zaal) | Zwaluwen Utrecht '11 35+3 (zaal) | Regulier |
06-04-2024
Aanvang | Veld | Thuisteam | Kleedkamer | Uitteam | Kleedkamer | Scheidsrechter | Soort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 | Veld 1 | Argon 1 | Woudenberg 1 | Regulier | |||
12:00 | Veld 1 | Argon 2 | Woudenberg 2 | Regulier | |||
12:00 | Breukelen FC 3 | Argon 3 | Regulier | ||||
12:00 | Wasmeer 2 | Argon 5 | Regulier | ||||
14:30 | Veld 4 | Argon 6 | FC Aalsmeer 3 | Regulier | |||
17:15 | AFC 8 | Argon 7 | Regulier | ||||
14:30 | Veld 2 | Argon 8 | WV-HEDW 17 | Regulier | |||
11:45 | Volendam (rkav) O23-1 | Argon O23-1 | Regulier | ||||
14:00 | DHSC O23-1 | Argon O23-2 | Regulier | ||||
14:30 | Veld 3 | Argon O23-3 | Velsen Rkvv O23-2 | Regulier | |||
12:00 | Veld 3 | Argon JO19-1 | Hercules JO19-2 | Regulier | |||
16:45 | Kadoelen sv. JO18-1 | Argon JO18-1 | Regulier | ||||
12:00 | LSVV JO17-1 | Argon JO17-1 | Regulier | ||||
12:00 | OFC JO17-1 | Argon JO17-2 | Regulier | ||||
12:00 | Veld 2 | Argon MO17-1 | Amstelveen/Heemraad MO17-1 | Regulier | |||
10:45 | SCH '44 JO16-1 | Argon JO16-1 | Regulier | ||||
15:35 | DIOS sv. JO15-1 | Argon JO15-1 | Regulier | ||||
09:45 | Veld 2 | Argon JO14-1 | DIOS sv. JO14-1 | Regulier | |||
10:15 | Veld 5 | Argon MO14-1 | RAP sv. MO14-1 | Regulier | |||
08:30 | Hoofddorp s.v. JO13-2 | Argon JO13-1 | Regulier | ||||
10:15 | Veld 4 | Argon JO13-2 | SCPB'22 JO13-6 | Regulier |
11-04-2024
Aanvang | Veld | Thuisteam | Kleedkamer | Uitteam | Kleedkamer | Scheidsrechter | Soort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | Hees 35+1 (zaal) | Argon 35+1 (zaal) | Regulier |
12-04-2024
Aanvang | Veld | Thuisteam | Kleedkamer | Uitteam | Kleedkamer | Scheidsrechter | Soort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | Phoenix veld 1 | Argon 1 (zaal) | SV Hattrick Haarlem 2 (zaal) | Regulier | |||
20:10 | Zwaluwen Utrecht '11 13 (zaal) | Argon 2 (zaal) | Regulier |
13-04-2024
Aanvang | Veld | Thuisteam | Kleedkamer | Uitteam | Kleedkamer | Scheidsrechter | Soort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14:45 | BFC 1 | Argon 1 | Regulier | ||||
11:00 | Bilt De FC 2 | Argon 2 | Regulier | ||||
14:30 | Veld 1 | Argon 3 | Amstelveen/Heemraad 2 | Regulier | |||
16:30 | Meer De sv. 3 | Argon 4 | Regulier | ||||
11:30 | Veld 5 | Argon 5 | Spakenburg 3 | Regulier | |||
13:00 | Legmeervogels 3 | Argon 6 | Regulier | ||||
14:30 | Veld 5 | Argon 7 | RODA '23 Rksv 5 | Regulier | |||
14:15 | CSW 4 | Argon 8 | Regulier | ||||
12:00 | Veld 1 | Argon O23-1 | Kolping Boys O23-1 | Regulier | |||
14:30 | Veld 3 | Argon O23-2 | Hertha O23-1 | Regulier | |||
11:00 | UNO vv O23-4 | Argon O23-3 | Regulier | ||||
14:30 | Veld 2 | Argon O23-4 | Victoria O23-1 | Regulier | |||
16:00 | Buitenboys sc. JO19-1 | Argon JO19-1 | Regulier | ||||
12:00 | Veld 3 | Argon JO18-1 | Dijk De asv JO18-1 | Regulier | |||
10:15 | Veld 3 | Argon JO17-1 | Onze Gezellen JO17-1 | Regulier | |||
12:00 | Veld 6 | Argon JO17-2 | NVC JO17-1 | Regulier | |||
11:00 | Overbos sv. MO17-1 | Argon MO17-1 | Regulier | ||||
10:15 | Veld 4 | Argon JO16-1 | Victoria JO16-2 | Regulier | |||
12:00 | Veld 2 | Argon JO15-1 | Nederhorst vv JO15-1 | Regulier | |||
10:15 | Buitenboys sc. MO14-1 | Argon JO14-1 | Regulier | ||||
12:45 | Sporting Martinus JO13-7 | Argon MO14-1 | Regulier | ||||
09:45 | Veld 2 | Argon JO13-1 | RODA '23 Rksv JO13-2 | Regulier | |||
12:30 | RKDES JO13-2 | Argon JO13-2 | Regulier |
18-04-2024
Aanvang | Veld | Thuisteam | Kleedkamer | Uitteam | Kleedkamer | Scheidsrechter | Soort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | VNS United 10 (zaal) | Argon 1 (zaal) | Regulier |
19-04-2024
Aanvang | Veld | Thuisteam | Kleedkamer | Uitteam | Kleedkamer | Scheidsrechter | Soort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | Veld 3 A | Argon 35+1 | RODA '23 Rksv 35+2 | Regulier | |||
20:30 | KDO sv 35+2 | Argon 35+1 | Regulier | ||||
21:00 | Veld 3 B | Argon 35+1 | SCPB'22 35+2 | Regulier | |||
22:00 | Nautilus afc 35+1 | Argon 35+1 | Regulier | ||||
22:00 | Veld 4 B | Argon 35+2 | Hertha 35+2 | Regulier | |||
20:30 | RODA '23 Rksv 35+1 | Argon 35+2 | Regulier | ||||
21:00 | Veld 4 A | Argon 35+2 | FC Weesp 35+4 | Regulier | |||
21:30 | Abcoude fc 35+1 | Argon 35+2 | Regulier | ||||
20:00 | CSW 35+1 | Argon 35+3 | Regulier | ||||
20:30 | Veld 1 B | Argon 35+3 | FC Weesp 35+6 | Regulier | |||
21:00 | Legmeervogels 35+1 | Argon 35+3 | Regulier | ||||
21:30 | Veld 1 A | Argon 35+3 | NiTA 35+1 | Regulier | |||
20:00 | Phoenix veld 1 | Argon 2 (zaal) | Delta Sports '95 FC 3 (zaal) | Regulier | |||
20:55 | Phoenix veld 1 | Argon 35+1 (zaal) | B en O Team 35+1 (zaal) | Regulier |
20-04-2024
Aanvang | Veld | Thuisteam | Kleedkamer | Uitteam | Kleedkamer | Scheidsrechter | Soort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 | Veld 1 | Argon 1 | Montfoort S.V.'19 1 | Regulier | |||
12:00 | Veld 1 | Argon 2 | WV-HEDW 2 | Regulier | |||
12:00 | ASV Arsenal 2 | Argon 3 | Regulier | ||||
11:00 | DEVO'58 2 | Argon 4 | Regulier | ||||
14:30 | Veld 2 | Argon 5 | Zuidvogels HSV De 3 | Regulier | |||
14:30 | Veld 5 | Argon 6 | RODA '23 Rksv 2 | Regulier | |||
14:30 | Veld 4 | Argon 7 | FC Aalsmeer 4 | Regulier | |||
12:00 | ASV Blauw-Wit 2 | Argon 8 | Regulier | ||||
11:45 | ARC O23-1 | Argon O23-1 | Regulier | ||||
11:45 | Meern De O23-1 | Argon O23-2 | Regulier | ||||
14:30 | Veld 3 | Argon O23-3 | ODIN 59 O23-2 | Regulier | |||
15:30 | Hoogland O23-5 | Argon O23-4 | Regulier | ||||
12:00 | Veld 2 | Argon JO19-1 | Kampong JO19-3 | Regulier | |||
10:00 | Zandvoort s.v. JO18-1 | Argon JO18-1 | Regulier | ||||
10:15 | Veld 3 | Argon JO17-1 | FC Aalsmeer JO17-1 | Regulier | |||
12:00 | Veld 4 | Argon JO17-2 | Huizen JO17-2 | Regulier | |||
12:00 | Veld 3 | Argon MO17-1 | DIOS sv. MO17-1 | Regulier | |||
14:00 | DIOS sv. JO16-1 | Argon JO16-1 | Regulier | ||||
10:30 | RAP sv. JO15-1 | Argon JO15-1 | Regulier | ||||
09:45 | Veld 2 | Argon JO14-1 | Hoofddorp s.v. JO14-3 | Regulier | |||
10:15 | Veld 5 | Argon MO14-1 | Legmeervogels JO13-4 | Regulier | |||
11:25 | Overbos sv. JO13-1 | Argon JO13-1 | Regulier | ||||
10:15 | Veld 4 | Argon JO13-2 | Koninklijke HFC JO13-6 | Regulier |
26-04-2024
Aanvang | Veld | Thuisteam | Kleedkamer | Uitteam | Kleedkamer | Scheidsrechter | Soort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | Phoenix veld 1 | Argon 35+1 (zaal) | Hees 35+2 (zaal) | Regulier |
03-05-2024
Aanvang | Veld | Thuisteam | Kleedkamer | Uitteam | Kleedkamer | Scheidsrechter | Soort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | Phoenix veld 1 | Argon 1 (zaal) | VSV 1 (zaal) | Regulier |
04-05-2024
Aanvang | Veld | Thuisteam | Kleedkamer | Uitteam | Kleedkamer | Scheidsrechter | Soort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | Roda '46 1 | Argon 1 | Regulier | ||||
11:30 | Montfoort S.V.'19 2 | Argon 2 | Regulier | ||||
14:30 | Veld 1 | Argon 3 | AFC 3 | Regulier | |||
14:30 | Veld 2 | Argon 4 | OSV 3 | Regulier | |||
16:30 | Victoria O23-1 | Argon O23-4 | Regulier | ||||
11:00 | Legmeervogels MO17-1 | Argon MO17-1 | Afgeschermd | Regulier | |||
10:15 | Veld 6 | Argon JO16-1 | 05 | BSM sv JO16-1 | 08 | A.A. (André) Groot | Regulier |
10:15 | Veld 2 | Argon MO14-1 | AFC IJburg JO13-6 | Regulier |
06-05-2024
Aanvang | Veld | Thuisteam | Kleedkamer | Uitteam | Kleedkamer | Scheidsrechter | Soort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | De Boei veld 1 | Argon 1 (zaal) | Maccabi 1 (zaal) | Regulier |
08-05-2024
Aanvang | Veld | Thuisteam | Kleedkamer | Uitteam | Kleedkamer | Scheidsrechter | Soort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | Veld 3 | Argon 7 | 07 | ASV Blauw-Wit 4 | 18 | Regulier |
10-05-2024
Aanvang | Veld | Thuisteam | Kleedkamer | Uitteam | Kleedkamer | Scheidsrechter | Soort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | Veld 1 A | Argon 35+1 | KDO sv 35+2 | Regulier | |||
20:30 | RODA '23 Rksv 35+2 | Argon 35+1 | Regulier | ||||
21:00 | Veld 1 B | Argon 35+1 | SCPB'22 35+2 | Regulier | |||
22:00 | Nautilus afc 35+1 | Argon 35+1 | Regulier | ||||
22:00 | Veld 3 B | Argon 35+2 | Hertha 35+2 | Regulier | |||
20:30 | FC Weesp 35+4 | Argon 35+2 | Regulier | ||||
21:00 | Veld 3 A | Argon 35+2 | RODA '23 Rksv 35+1 | Regulier | |||
21:30 | Abcoude fc 35+1 | Argon 35+2 | Regulier | ||||
20:00 | FC Weesp 35+6 | Argon 35+3 | Regulier | ||||
20:30 | Veld 1 A | Argon 35+3 | Legmeervogels 35+1 | Regulier | |||
21:30 | NiTA 35+1 | Argon 35+3 | Regulier | ||||
22:00 | Veld 1 A | Argon 35+3 | CSW 35+1 | Regulier | |||
20:00 | Phoenix veld 1 | Argon 2 (zaal) | FC Harmelen 5 (zaal) | Regulier |
11-05-2024
Aanvang | Veld | Thuisteam | Kleedkamer | Uitteam | Kleedkamer | Scheidsrechter | Soort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 | Veld 1 | Argon 1 | Jodan Boys, de 1 | Regulier | |||
12:00 | Veld 1 | Argon 2 | Spakenburg 2 | Regulier | |||
12:30 | DVVA csv. 3 | Argon 3 | Regulier | ||||
15:00 | Sporting Martinus 3 | Argon 4 | Regulier | ||||
14:30 | Veld 5 | Argon 5 | Hertha 2 | Regulier | |||
14:30 | Veld 2 | Argon 6 | ASV Arsenal 5 | Regulier | |||
14:30 | Veld 4 | Argon 7 | TABA afc 4 | Regulier | |||
16:15 | Amstelveen/Heemraad 4 | Argon 8 | Regulier | ||||
13:00 | Purmersteijn O23-1 | Argon O23-1 | Regulier | ||||
12:15 | Woerden O23-1 | Argon O23-2 | Regulier | ||||
14:30 | Veld 3 | Argon O23-4 | Roda '46 O23-7 | Regulier | |||
12:00 | Veld 4 | Argon JO19-1 | Amstelveen/Heemraad JO19-2 | Regulier | |||
15:00 | VVC fc JO18-2 | Argon JO18-1 | Regulier | ||||
10:15 | Veld 3 | Argon JO17-1 | Sporting Martinus JO17-1 | Regulier | |||
12:00 | Veld 2 | Argon JO17-2 | Almere FC JO17-2 | Regulier | |||
12:00 | Veld 3 | Argon MO17-1 | Legmeervogels MO17-1 | Regulier | |||
13:15 | DRC JO15-1 | Argon JO15-1 | Regulier | ||||
09:45 | Veld 2 | Argon JO14-1 | Sporting Martinus JO14-2 | Regulier | |||
10:15 | Veld 4 | Argon MO14-1 | Abcoude fc JO13-5 | Regulier | |||
08:45 | FC Aalsmeer JO13-2 | Argon JO13-1 | Regulier | ||||
10:15 | Veld 5 | Argon JO13-2 | VVC fc JO13-3 | Regulier |
13-05-2024
Aanvang | Veld | Thuisteam | Kleedkamer | Uitteam | Kleedkamer | Scheidsrechter | Soort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:10 | TOB Rksv 8 (zaal) | Argon 1 (zaal) | Regulier |
17-05-2024
Aanvang | Veld | Thuisteam | Kleedkamer | Uitteam | Kleedkamer | Scheidsrechter | Soort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:15 | sv Parkhout 6 (zaal) | Argon 2 (zaal) | Regulier | ||||
20:00 | Phoenix veld 1 | Argon 35+1 (zaal) | Elinkwijk 35+1 (zaal) | Regulier |
18-05-2024
Aanvang | Veld | Thuisteam | Kleedkamer | Uitteam | Kleedkamer | Scheidsrechter | Soort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 | DVVA csv. 1 | Argon 1 | Regulier | ||||
12:00 | ODIN 59 2 | Argon 2 | Regulier | ||||
14:30 | Veld 1 | Argon 3 | Legmeervogels 2 | Regulier | |||
14:30 | Veld 2 | Argon 4 | Vlug en Vaardig cvv. 2 | Regulier | |||
12:00 | Veld 1 | Argon O23-1 | FC Lisse O23-1 | Regulier | |||
14:00 | S.V. Utrecht United O23-1 | Argon O23-2 | Regulier | ||||
13:00 | RKAVIC O23-1 | Argon O23-3 | Regulier | ||||
12:30 | RODA '23 Rksv JO17-1 | Argon JO17-1 | Regulier | ||||
12:00 | Veld 3 | Argon MO17-1 | Hillegom sv MO17-1 | Regulier |
25-05-2024
Aanvang | Veld | Thuisteam | Kleedkamer | Uitteam | Kleedkamer | Scheidsrechter | Soort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 | Veld 1 | Argon 1 | Zuidvogels HSV De 1 | Regulier | |||
12:00 | Veld 1 | Argon 2 | AFC Ajax 2 | Regulier | |||
11:30 | RKDES 2 | Argon 3 | Regulier | ||||
14:30 | Veld 5 | Argon 4 | AFC 4 | Regulier | |||
15:00 | Hillegom sv 3 | Argon 6 | Regulier | ||||
12:00 | ASV Blauw-Wit 4 | Argon 7 | Regulier | ||||
14:30 | Veld 2 | Argon 8 | Ouderkerk sv. 6 | Regulier | |||
14:30 | Veld 4 | Argon O23-2 | UVV O23-1 | Regulier | |||
14:30 | Veld 3 | Argon O23-3 | Hillegom sv O23-3 | Regulier | |||
16:30 | Victoria O23-1 | Argon O23-4 | Regulier | ||||
16:05 | Victoria JO19-2 | Argon JO19-1 | Regulier | ||||
12:00 | Veld 2 | Argon JO18-1 | OFC JO18-1 | Regulier | |||
14:00 | Monnickendam JO17-2 | Argon JO17-2 | Regulier | ||||
12:30 | AFC MO17-1 | Argon MO17-1 | Regulier | ||||
10:15 | Veld 3 | Argon JO16-1 | DTA Fortius asv JO16-2 | Regulier | |||
10:15 | Veld 4 | Argon JO15-1 | Vecht de JO15-1 | Regulier | |||
12:00 | OSV JO14-1 | Argon JO14-1 | Regulier | ||||
10:30 | Gooi 't sc JO13-1 | Argon MO14-1 | Regulier | ||||
09:45 | Veld 2 | Argon JO13-1 | HBC JO13-1 | Regulier | |||
08:45 | Hillegom sv JO13-2 | Argon JO13-2 | Regulier |
01-06-2024
Aanvang | Veld | Thuisteam | Kleedkamer | Uitteam | Kleedkamer | Scheidsrechter | Soort |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12:15 | Buitenboys sc. O23-1 | Argon O23-1 | Regulier | ||||
13:00 | Roda '46 O23-7 | Argon O23-4 | Regulier |