U bent nu hier: Homepage  > Programma

Programma

Locatie:

Periode:

Team / categorie:

Volgorde:

zaterdag 22 juli 2017
# Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Aanvang Aanwezig Soort  
Argon 1 (zat) De Meern 1 (zon) Roeleveld, M.A. 14:30 - oefen  
zaterdag 29 juli 2017
# Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Aanvang Aanwezig Soort  
usv Hercules 1 (zon) Argon 1 (zat) 15:00 - oefen  
zaterdag 5 augustus 2017
# Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Aanvang Aanwezig Soort  
Argon 1 (zat) Magreb '90 1 (zon) Helder, B.B. van den 14:30 - oefen  
dinsdag 8 augustus 2017
# Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Aanvang Aanwezig Soort  
Argon 1 (zat) JOS Watergraafsmeer 1 (zon) Primowees, J. 20:30 - oefen  
zaterdag 12 augustus 2017
# Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Aanvang Aanwezig Soort  
Jong Almere City Argon 1 (zat) 14:00 - oefen  
zaterdag 19 augustus 2017
# Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Aanvang Aanwezig Soort  
Eemdijk 1 (zat) Argon 1 (zat) 14:00 - oefen  
Argon JO15:1 Hooglanderveen JO15 1 Zelf regelen 12:00 - oefen  
dinsdag 22 augustus 2017
# Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Aanvang Aanwezig Soort  
 Accommodatie „Alphense Boys Frans Bahlmann toernooi“:
Sportlust '46 Argon 1 (zat) 20:15 - toernooi  
zaterdag 26 augustus 2017
# Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Aanvang Aanwezig Soort  
ARC JO8-1 Argon JO8-1 08:30 - oefen  
Argon JO8-2 ARC JO8-2 09:30 - oefen  
Evenement t Anker 10:00 - Evenement  
ARC JO15-4 Argon JO15-4 10:15 - oefen  
 Accommodatie „Alphense Boys Frans Bahlmann toernooi“:
Alphense Boys / RCL Argon 1 (zat) 16:00 - toernooi
Argon 4 (zat) ARC 4 (zat) 14:30 - oefen  
ARC 5 (zat) Argon 5 (zat) 14:15 - oefen  
ARC JO19-1 Argon JO19:1 14:15 - oefen  
ARC JO19-2 Argon JO19:2 12:15 - oefen  
Argon JO19:3 ARC JO19-3 14:30 - oefen  
Argon JO19:4 ARC JO19-4 14:30 - oefen  
ARC JO17-1 Argon JO17:1 10:15 - oefen  
ARC JO17-2 Argon JO17:2 12:15 - oefen  
Argon JO17:3 ARC JO17-3 12:00 - oefen  
Argon JO17:4 ARC JO17-4 12:00 - oefen  
Argon JO15:1 ARC JO15-1 12:00 - oefen  
Argon JO15:3 ARC JO15-3 12:00 - oefen  
Argon JO13:1 ARC JO13-1 09:30 - oefen  
Hertha JO13-1 Argon JO13:2 12:00 - oefen  
Argon JO13:3 ARC JO13-3 09:30 - oefen  
ARC JO13-4 Argon JO13:4 08:30 - oefen  
ARC JO11-1 Argon JO11:1 08:30 - oefen  
ARC JO11-3 Argon JO11:2 08:30 - oefen  
ARC JO11-2 Argon JO10:1 10:00 - oefen  
Argon JO9:3 ARC JO9-3 09:30 - oefen  
woensdag 30 augustus 2017
# Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Aanvang Aanwezig Soort  
Argon JO15:2 ARC JO15 Zelf regelen 18:45 - oefen  
maandag 4 september 2017
# Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Aanvang Aanwezig Soort  
Argon JO19:1 Hercules JO19-1 19:30 - oefen  
Argon JO19:2 Hercules JO19-2 19:30 - oefen  
Ziekenhuis+AmstellandVerkaik+Holding+B.V.Handling+Company+MijdrechtVermeij+Beheer+B.V.ABN+AMRO+Bank+N.V.Stichting+Ronde+Venen+FondsKingsalmarktVan+ZuylenReurings+Onroerend+GoedJan+Jansen+Schoonmaakbedrijf+en+Glazenwasserij+b.v.Flynth+adviseurs+en+accountantsLabre+Advocaten

HOOFDSPONSOR

Rabobank+Rijn+en+Veenstromen

ABC EXCLUSIEF

Social media

Nieuwsbrief

Onze nieuwsbrief ontvangen?

0297 281886
0297 286078